Hakkımızda

Beyaz Eşya Kombi ve Klima Teknik Servis Hakkında beklediğiniz gibi bir servis olmak adına araştırmalarını gün ve gün yerine getiren yönetim kadromuz ve uygulamalarda bunu dikkatle kullanan teknisyenlerimiz ile işlemlerinizi yerine getirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve güvenilir olmak hissini sizlere aşılamak için, verdiğimiz zaman diliminde adresinizde oluyor, kaliteli malzeme kullanımları sağlıyor, ulaşılabilir iliğimizi sizlere sunarak kısa zaman içerisinde cihazlarınızı eski performansında çalıştırabilirsiniz sözünü veriyoruz.

hizmetlerimiz yapılan işlemle sınırlı kalmıyor, verdiğimiz onarımlarda değişen parçalarınız verdiğimiz hizmetlerinize bir sene garanti altına alıyoruz. Söz konusu olan müşteri memnuniyeti.. Biz firma olarak misyon edindiğimiz kalite ve güvenilir teknik servisi olmak amacımızla müşterilerimizin memnun kalmaları için çok çalışıyoruz. Gece gündüz araştırmalarımıza her konuda devam ediyor, sizler için gerekli malzemeleri gelişmiş teknoloji ile donatıyoruz.

Çalışmayan beyaz eşya cihazlarınız için, su akıtan, sıcak- soğuk üflemeyen klimalar için arayacağınız çağrı merkez telefonlarımızla adresinizde olmaktayız. En güçlü, dinamik ve genç, işini ciddiyetle yerine getiren teknisyen adaylarımızla hizmetinizdeyiz. Bizlere ulaştığınız anda hissedeceğiniz farklılığımızla en ekonomik fiyatlarımızla beklediğinizin üzerinde bakım onarım hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin adresiniz de olan servisimiz yedi yirmi dört saat beklentileriniz için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Arayın bizler güvenilir olma ve kaliteyi en iyi sunan firma olma farklılığımızla beyaz eşya, klima cihazlarınız için uzun yıllar daha hizmet için varız.. Sunduğumuz hizmetlerimizde kalitemiz, güvenilirliğimiz müşterilerimizin beğenisine sunularak, yapılan çalışmalar ile taktirlerinize toplamakta, bu sayede verimlilik gücümüzü ve rekabet gücümüzü gün ve gün artırmaktayız. Beklentileriniz üzerindeki hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz için yeniliklerimiz ve teknolojinin tüm imkanları ile sizlere sunulmaktadır.