İletişim

Beyaz Eşya Kombi ve Klima Teknik Servis İletişim her daim bir teknik servis hizmeti sağlayan firmanın yapması gerekli olan kaliteyi ve güvenililiği müşterilerine sunması bilinci ile hareket etmekte, en iyi ve en mükemmel onarımları gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya, klima cihazlarında oluşabilecek herhangi bir arıza ve başvurmanız gereken kaliteli onarımları sizlere sağlayacak bir teknik servis

Tüm müşterilerimizin memnun kalacağı onarımlar ve bakım işlemlerini kısa sürede ve zamanında yaparak daha büyük sorunların ortadan kalkmasına öncü olmaktayız. Değişen ve verdiğimiz hizmetlere bir sene garanti altına almak, tekrar alanlarınızdan hiçbir şekilde ücret talebinde bulunmamak biz profesyonel şekilde yerine getirmektedir. Üstün başarılı ve gereksinimlerimizin çok üstünde bir hizmet faaliyetinde bulunan teknisyen ekibimiz, titiz ve doğru teşhis sonuçlarıyla kolay çözümlenebilir iliğini gerçekleştirmektedirler.

Beyaz eşya cihazları kullanım açısından titiz kullanım ve bakımları yapılarak daha uzun yıllar sizlere çok büyük sorunlar çıkarmayacaktır. O nedenledir ki beyaz eşya ve klima cihazlarında mutlaka belirli aralıklarda bakımların yapılması gerekmektedir. Mutlaka yerine getireceğiniz önemli noktaları yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Takıldığınız noktalarda, ürünlerinizle ilgili küçük büyük sorununuz ne olursa olsun çağrı merkez telefonlarımız 7/24 gün ve gece çalışmaktadır. Arayınız mutlaka size yardımcı olacak bir müşteri temsilcimiz size yanıt verecektir.