Anasayfa » İletişim

İletişim

Tüm Beyaz Eşya Ev Aletleri Kombi  ticari ısıtma, klima ve havalandırma onarım, kurulum ve bakım ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Yaz zirvesinden kışın en düşük seviyesine kadar restoranınızın sıcaklık kontrol ihtiyaçlarının tüm alanlarına yardımcı oluyoruz! sisteminizin ayarlanması gerekiyor mu veya düzgün çalışmıyor mu? Teknik bir sorun ile karşılaştığınızda bir servis randevusu ayarlayın, uzman tekniklerimiz sizi hızla çalışmaya hazır hale getirecektir.

Hem konut hem de ticari müşterilerimize rutin bakım ve ayrıca sisteminiz beklenmedik bir şekilde düştüğünde acil servis ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sisteminizde neler olup bittiğinden emin olmasanız bile, bir randevu ayarlayın ve ekibimiz sorunu tespit edecek ve daha sonra onarım işlemini tamamlamadan önce neler olduğunu iyice açıklayacaktır, böylece hizmetimizden% 100 rahat olmanızı sağlayabilirsiniz. Size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz!

Uzunoğlu Grup Dayanıklı Tüketim Malları Teknik Servis Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

İletişim Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Sunduğumuz Konut, Ticari veya Endüstriyel hizmetler hakkında sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Ekibimiz herhangi bir iş planlanmadan önce gelecek ve size doğru bir tahminde bulunacaktır. Endüstriyel mutfak ekipmanlarından daha gerekli olan servis ekipmanlarının genel tanımı şu şekildedir; restoranlar, kafeteryalar, barlar, oteller, restoranlar vb. yiyecek ve içeceklerin müşterilere tanıtımı için gerekli araç ve gereçlerdir.

Endüstriyel servis ekipmanları, yemek servisinin başlamasından yemeklerin tüketilmesine ve servisin masada kapanmasına kadar olan süreçlerde kullanılacak ekipmanları içerir.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından en çok ihtiyaç duyulan servis ekipmanlarının genel tanımı şu şekildedir; restoranlar, kafeteryalar, barlar, oteller, restoranlar vb. yiyecek ve içeceklerin müşterilere sunumu için gerekli araç ve gereçlerdir.

Servis ekipmanlarının işlevi , yemek müşteri hizmetine hazır hale geldikten sonra mutfakta başlar. Endüstriyel mutfak ürünlerine yönelik ekipmanları, tüketilecek yiyecekleri ve masada servis kapanana kadar olan tüm süreçleri içerir.

Endüstriyel mutfak servis ekipmanları seçiminde temel yaklaşım , tüm aletlerin kaliteli, kolay görülebilen ve temizlenebilir malzemelerden üretilmesi gerektiğidir, hepsini tek bir çatı altında yüksek memnuniyetle sunuyor.

Endüstriyel mutfak gereçleri genellikle çok çeşitli modern işletmeler için kullanılır. Büyük ölçekli işletmelerin hizmetine dahil edilmesi gereken bazı demirbaşlar mutlaka bulunmalıdır.

Servis Ekipmanları Çeşitleri

Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında yer alan servis ekipmanları plastik ve zararlı maddelerden yapılmamalıdır. Servis personelinin kullandığı servis arabaları ve tepsileri de uygun ve kullanımı kolaylaştıran ürünlerden üretilmelidir. Restoran, otel, cafe hizmetlerinde kullanabileceğiniz diğer tüm ürünlerin yanı sıra endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda da uzman olan Endüstriyel Mutfak’ın uzmanlığı ile ödeme avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Var olan servis aracında yenilik yapmak için ihtiyaç duyulan servis araçları ve diğer her türlü endüstriyel mutfak ürünlerine sahip olmak isteyen girişimcilerin ürünlerine uygun malzemeleri sağlama vizyonu ile siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli hizmet sunmaktayız. girişim veya yeni bir iş kurmak.

Ürünleri bütünsel bir yaklaşımla sergileyen Endüstriyel Mutfak endüstriyel mutfak ürünlerinden servis için gerekli tüm ekipmanları temin edebilir, gerekli servis araçlarına ve endüstriyel mutfak ürünlerine kısa sürede sahip olabilirsiniz.