Anasayfa » Genel » Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Servisi
Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Servisi

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Servisi

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Servisi çok sayıda soğutma ekipmanı üreticisi tarafından eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Soğutma tesisatı işlerimiz, projelerimizin her birinin memnuniyetiniz göre tamamlandığından emin olan uzman şirket denetçileri tarafından denetlenmektedir. ticari ve endüstriyel soğutma, ısıtma ve iklimlendirme, buz makineleri ve gıda servis ekipmanlarının her türlü uzmanlığına hizmet vermektedir.

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Arıza

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Servisi İşletmeniz ticari veya endüstriyel soğutmada mı yoksa bir yemek servisi işletmesinde mi? Teknisyenlerimiz hem sıcak hem de soğuk taraf sistemlerini onarır ve bakımını yapar. Arıza İşletmeniz ister ticari ister endüstriyel soğutmada olsun, isterse bir gıda servisi operasyonunda olsun, teknisyenlerimiz hem sıcak hem de soğuk taraf sistemlerini onarabilir veya bakım yapabilir.

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Bakım

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi BakımHızlı ve verimli yanıt verecek teknisyenleri ile yatırımlarınızı koruyun; servis kamyonlarımız ortak onarım parçaları ile stoklanır, böylece ekipmanınız mümkün olan en kısa sürede çalışır durumdadır. Ayrıca, aşağıdakiler de dahil olmak üzere her marka ve ebattaki ekipman için kapsamlı denetim ve bakım planları sunuyoruz.

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Servisi

Tüm büyük ticari buz makinesi / ekipmanları, dondurucular, buzdolapları, servis ve diğer gıda servisi soğutma ekipmanlarında garanti hizmetleri de dahil olmak üzere teşhis kontrolleri, sorun giderme ve onarım sunuyoruz. Servis veya onarım planlamak için şimdi bizi arayın.

Hangi endüstri türüne hizmet ederseniz edin, en yüksek performansta çalışan buz yapıcı ve soğutma ekipmanınıza ihtiyacınız vardır. Birçok gıda servisi endüstrisi için ticari buz makinesi onarım ve soğutma hizmetleri sunuyoruz:

  • Restoranlar ve Barlar
  • Sağlık Tesisleri
  • Okul ve Üniversite Kafeteryalar
  • İstasyon Marketleri ve Gıda Marketleri
  • Oteller
  • İkram Tesisleri
  • Kurumsal Kafeteryalar
  • Askeri Üsler
  • Rekreasyon ve Eğlence Mekanları
  • Ticari buz makineleri kullanan herhangi bir işletme

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Tamiri

Endüstriyel Ticari Buz Makinesi Tamiri Buz Makineleri, Kar Buz Makineleri, Küp Buz Makineleri, Buz Konteynerleri

Brema Caso, Frozy, Ice O Matic, İnoksan, Kastel, Manitowoc, Ndustrio, Öztiryakiler, Scotsman, Simag, 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Endüstriyel Ticari Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel Ticari Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel Ticari Bulaşık Makinesi Servisi ve montaj ekibimiz yılın 365 günü 24/7 hizmetinizdedir. Her zaman en ...