Anasayfa » Genel » Endüstriyel Ticari Buzdolabı Servisi
Endüstriyel Ticari Buzdolabı Servisi

Endüstriyel Ticari Buzdolabı Servisi

Endüstriyel Ticari Buzdolabı Servisi 24 saat acil servis hizmeti vermektedir. Teknisyenlerimiz ticari Endüstriyel Ticari Buzdolabı soğutma ve  tüm alanlarında yüksek eğitime sahiptir. En yaygın ekipman için parçalar içeren tam stoklanmış servis araçları filosu işletiyoruz.

Endüstriyel Ticari Buzdolabı Arıza

Endüstriyel Ticari Buzdolabı Servisi Müşteri memnuniyeti nihai hedefimizdir. Endüstriyel Ticari Buzdolabı Arıza Çalışmalarımızla gurur duyuyoruz ve uzun süreli ilişkiler kurmayı dört gözle bekliyoruz. İşimizin pahalı reklamlardan değil, yönlendirmelerden ve ağızdan ağza duymasından dolayı gurur duyuyoruz. İster bir bakkalınız, ister restoran, ister fabrika ister meyve bahçeniz olsun, ister işletmenize ısıtma ve iklimlendirme Endüstriyel Ticari Buzdolabı servis sağlayan bir çatı ünitesi olsun, hak ettiğiniz saygıyı ve hizmeti alacaksınız.

Endüstriyel Ticari Buzdolabı Bakım

Endüstriyel Ticari Buzdolabı Bakımı Hizmet ve kurulumlar rakipsizdir. Bir teklif veya tahmin istiyorsanız lütfen bizi 444 1 840 numaralı telefondan arayın veya aşağıdaki formu doldurun ve çok yakında sizinle iletişime geçeceğiz.

Ayrıca, arızalanma olasılığını azaltmak için önleyici bakım hizmetleri de sunuyoruz. Önleyici bakım, ekipman hala çalışırken (beklenmedik şekilde bozulmaması için) ve planlanır (böylece gerekli kaynakların mevcut olması için) yapılır.

Endüstriyel Ticari Buzdolabı Servisi

Endüstriyel Ticari Buzdolabı Servisi Bakım bir zaman tetikleyicisine göre programlanır. Zamana dayalı koruyucu bakım programına sahip varlıkların tipik bir örneği, yazdan önce her yıl servis edilen bir Buzdolabı,dır.

Planlanmamış, reaktif bakım genellikle planlanan bakımdan üç ila dokuz kat daha fazladır. Planlama sürecinde, üretim kaybı, parça ve nakliye için daha yüksek maliyet ve acil durumlara cevap verme ve ekipman çalışmadığı sırada arızaları teşhis etme gibi zaman kaybı gibi birçok genel masraf vardır. Bakım planlandığında, bu maliyetlerin her biri azaltılabilir.

Gıda Hizmetleri Veren; Restaurant, Lokanta, Otel, Motel, Kafeterya, Fast Food, Büfe, Market, Tabldot Fabrikaları, Pastaneler, Dinlenme Tesisleri, Fabrikalar, Hastaneler, Askeri Birlikleri, Pansiyonla Gibi İşletmelerin Mutfaklarına ; ayrıca Morglar gibi Hastane Paslanmaz Ekipmanları Konusunda Danışmanlık, Altyapı Çalışmaları, Projelendirme, Montaj ve Satış Sonrası Servis Destekli, olarak hizmet Vermekteyiz.

Ticari Buzdolabı Tamiri

Ticari Buzdolabı Tamiri Yatay Servis Reyonları, Dikey Servis Reyonları, Soğuk Hava Depoları, Derin Dondurucu Havuz, Morg Üniteleri, Balık Teşhir Dolapları, Soğutma Üniteleri, Su Soğutma Cihazı, Yaprak Buz Makinesi, Kalıp Buz Makinesi, Soğutucu Et Reyonu, Yaş pasta vitrini, Cam kapaklı sütlük, buzdolabı Sütlük, Soğuk Oda Depoları, Havuz Promosyon Reyonu, Pasta Dolapları, Dry Aged, Gıda Dolapları, Özel Dolaplar, Soğuk Hava Deposu, Profesyonel Endüstriyel Mutfak ve Soğutma dolapları gereksinimlerinizi karşılamak için hizmette sınır tanımayan Firmamızı arayın.

Buzdolabı ve Derin Dondurucular Endüstriyel Buzdolapları Endüstriyel Derin Dondurucular

Crystal, Electrolux, Iceinox, Ndustrio, Öztiryakiler, Portabianco, Senox, Pimak, Uğur, Frenoks,  Estrade, S2000, Kayalar,

Ticari bir soğutma onarım servisine mi ihtiyacınız var ? J&M Refrigeration, soğutma endüstrisinde onlarca yıllık deneyime sahiptir ve ticari soğutma sistemlerinizin onarımına ve bakımına yardımcı olabiliriz.

Her şeyden önce, tam işlevli soğutmanın önemini anlıyoruz. Soğuk oda, dondurucu, soğutma paketleri veya diğer herhangi bir ticari soğutma sistemindeki herhangi bir arıza, potansiyel üretim kesintisi ve yüzlerce ve binlerce pound değerinde ürünün bozulması ve israfı ile işiniz için çok maliyetli olabilir.

Bu nedenle, yalnızca yüksek kaliteli soğutma çözümleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda işinizi desteklemek için günün her saatinde bakım sağlamak için her şeyin ötesine geçiyoruz.

Ticari soğutma onarım servisimiz işinize nasıl yardımcı olabilir?

Ticari soğutmanızın önceliğini anlıyoruz ve bu nedenle haftanın yedi günü 24 saat ticari soğutma onarım hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, size hızlı bir şekilde ulaşabileceğimiz, stoğunuzdaki herhangi bir hasarı en aza indirmeye ve işletmenizdeki hataların maliyetini düşürmeye yardımcı olduğumuz anlamına gelen ulusal bir çağrı ticari soğutma onarım hizmeti sunuyoruz.

Yetenekli servis mühendislerimiz yılların deneyimine sahiptir ve ticari soğutma sorunlarınızı verimli ve zamanında çözmeyi amaçlayacaktır. Mühendislerimizden biri yardım çağrınıza yanıt verdiğinde, önemli soğutma çözümü parçalarıyla kapsamlı bir şekilde stoklanmış bir araca ulaşacaktır. Soğutma sisteminizi onarmak için gerekli bir bileşen parçası yoksa, tedarikçi ağımız, herhangi bir ürünü 24 saat içinde tedarik etmeyi amaçlar.

Ticari buzdolabı onarım hizmetimizin bir parçası olarak , sisteminizin verimli bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için bir dizi bakım hizmeti sözleşmesi de sunuyoruz ve olası arızaların ve sorunların maliyetli hale gelmeden erkenden bulunabileceği konusunda size gönül rahatlığı sunuyoruz. işiniz için endişe.

Ticari soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamak için Bizi seçerek, artan güvenlik, gönül rahatlığı ve paranızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz, çünkü hizmetimiz ekipmanınızın ömrünü uzatacaktır.

Buzdolabımın tamir edilmesi gerektiğini nasıl anlarım?

Arızalı bir buzdolabı söz konusu olduğunda çok sayıda hediye vardır ve sizinkini düzenli olarak kontrol ederseniz, sorun yükselmeden önce sorun belirtilerini yakalayabilmeniz gerekir. Aşağıda, hasar görmüş veya kırılmış bir ticari buzdolabının en tanınabilir belirtilerinden bazıları verilmiştir:

  • Yiyecekler sıcak veya donmuş yiyeceklerin buzları çözülüyor
  • Fanın çalıştığına dair herhangi bir işaret yok – genellikle bu duyulabilir
  • Buzdolabının kapılarını açtığınızda hoş olmayan koku
  • Termostatın ayarlanması sıcaklıkta bir fark yaratmaz
  • Buzdolabının içinde don birikmesi var
  • Aşırı yoğunlaşma

Ticari buzdolabınızın hasar gördüğü anlamına gelebilecek bir dizi başka belirti işareti vardır – ve hepsi eğitimsiz bir gözle görülmeyecektir. Emin değilseniz, neden bizi aramıyorsunuz ? Uzmanlardan oluşan ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar ve herhangi bir sorunu değerlendirmek ve düzeltmek için 24 saatten daha kısa sürede size ulaşabilir.

Ticari bir buzdolabının soğutmayı durdurmasına ne sebep olur?

Yeterince soğuk olmayan ticari bir buzdolabı, özellikle mutfak, bar veya otel gibi tamamen işlevsel bir buzdolabına bağlıysa, hızlı tempolu bir işletme için zayıflatıcı olabilir.

Ticari buzdolabınızın soğutmayı durdurmasının birkaç nedeni olabilir. Kendiniz yapabileceğiniz birkaç kontrol, işler çığırından çıkmadan önce sorunu belirlemenize yardımcı olabilir, bunlar şunları içerir:

  • Hava sirkülasyonu – ticari buzdolabınızın arkası duvara yaslanmışsa veya başka şeylerle dağılmışsa, sistemden yeterince hava girmeme olasılığı yüksektir. Aşırı ısınmayı önlemek için buzdolabınızın daima duvardan biraz uzağa yerleştirildiğinden emin olun.
  • Kapı contası – ticari buzdolapları düzenli kullanıma ve sürekli açılıp kapanmaya dayanacak şekilde üretilmiştir. Bununla birlikte, contanın (kapı kapatıldığında hava geçirmez bir sızdırmazlık oluşturan buzdolabı parçası) sıkı kullanım nedeniyle aşınması alışılmadık bir durum değildir, bu da buzdolabınızın içinin daha az soğumasına neden olabilir.
  • Sıcaklık göstergesi – belki de sıcaklık ölçeriniz size hatalı bir değer veriyor veya tamamen çalışmayı durdurdu, bu da soğutma sorunlarınızın arkasında olabilir.

Buzdolabınızın soğumamasının nedeninin bu sorunlardan biri olabileceğini düşünüyorsanız, ekibimizle iletişime geçerken bunu mutlaka belirtin. Bu, biz varmadan önce sorunun ne olabileceğini ölçmemizi sağlar, böylece soğutma sisteminizi hızlı bir şekilde teşhis edip onarabiliriz.

Ticari buzdolabı kompresörleri tamir edilebilir mi?

Ticari buzdolabınız, onu her zaman soğuk tutmak için büyük ölçüde dahili kompresörüne güvenir. Bir tür motor olarak çalışan buzdolabı kompresörleri, sabit bir sıcaklığın korunmasını sağlamak için soğutucuyu hareket ettirir. Arızalı veya arızalı olduğunda buzdolabınız soğumaya başlar ve bu da işiniz üzerinde zincirleme bir etki yaratabilir.

Arızalı bir buzdolabı kompresöründen kaçınmak için, kompresörünüzün ne sıklıkla temizlenmesi gerektiğini özetleyen soğutma kullanıcı yönergelerine uymanız önemlidir. Düzenli bakım yapılmadığında kompresör kiri, gresi ve kiri kolayca çekebilir ve bu da bırakılırsa sonunda arızalanmasına neden olabilir.

Çoğu durumda, buzdolabı kompresörünüzün arızalanması durumunda değiştirilmesi gerekecektir. Bu, uzman mühendis ekibimizin yardımımıza ihtiyacınız olup olmadığını anlayabileceği bir şeydir, bu nedenle bundan etkilenebileceğinizi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ticari buzdolabı tamiri ne kadara mal olur?

Özellikle işiniz buna dayanıyorsa, sağlıklı bir ticari buzdolabına fiyat koyamazsınız. Bununla birlikte, haftanın 7 günü, günün 24 saati tüm müşterilerimize dürüst, rekabetçi fiyatlı bakım hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman piyasadaki paranızın karşılığını en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz, bu nedenle size rakiplerimizin eşleştirmek için mücadele edeceği rekabetçi bir fiyat sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Cebinizde bir delik açmadan size genel olarak yüksek kaliteli bir hizmet vermek istiyoruz!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Endüstriyel Ticari Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel Ticari Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel Ticari Bulaşık Makinesi Servisi ve montaj ekibimiz yılın 365 günü 24/7 hizmetinizdedir. Her zaman en ...