Anasayfa » Genel » Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Servisi
Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Servisi

Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Servisi

Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Servisi Yerel satış ofislerimiz ve pazar ortaklarımız kurulu soğutma sistemlerimizin çalışmasını sürekli olarak izlemekte ve müşterilerimize düzenli bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Herhangi bir alarm derhal işlenir ve hızlı servis asgari aksama süresi sağlar. Maksimum ürün ömrü, enerji verimliliği ve sistem performansı sağlamak için düzenli bakım ve operasyonel kontroller önerilir.

Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Tamiri

Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Tamiri Soğutma üniteleriniz düştüğünde, yıkık bozulabilir gıdaların yanı sıra iş kaybında da çok para kaybedebilirsiniz. Soğutma ekipmanınız çalışıyor, ancak düşük sıcaklıklarda çalışıyor olsa bile, çok sayıda şımarık yiyecek ve pahalı elektrik faturası ile sonuçlanacaktır. Soğutma sorunlarının sağlık kodu ihlallerinin baş ağrısının itibarınıza zarar vermesine izin vermeyin.

Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Bakım

Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Bakım Soğutma sistemleriniz düzgün veya verimli çalışmıyorsa, hızlı bir şekilde onarılması gerekir. Operasyonunuzun müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmesi için tesisinizin soğutma donanımlarından herhangi birine güvenilir bir şekilde bakım yapılması gerektiğinde bizleri arayın. güvenebileceğiniz ticari soğutma ekipmanına sahip olmanın önemini anlıyoruz.

Bu yüzden restoranlara ve ticari mutfaklara yardımcı olmaya adamış bir ekibimiz var. Yaklaşık otuz yıldır teknisyenlerimiz ticari soğutma ekipmanlarını onarma, değiştirme, kurma ve bakımında değerli deneyimler kazanmıştır. Gömme donduruculardan dondurma makinelerine kadar, bilgili ekibimiz işi doğru şekilde yapabilir.

Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Servisi

Endüstriyel Ticari Derin Dondurucu Servisi Sızıntı yapan bir buz makineniz veya serin durmayan bir buzdolabınız olsun, uzmanları yardımcı olabilir. Sahip olabileceğiniz her türlü ticari soğutma ekipmanını onarabilir veya bakımını yapabiliriz. Çeşitli ekipmanlarda yılların tecrübesiyle, çözemediğimiz bir sorun yoktur. Aynı şekilde, ekipmanınızın onarımın ötesinde olduğunu tespit edersek, bilgili ekibimiz onu değiştirmenize yardımcı olabilir.
Tamir ve Servis Yaptığımız Ortak Ticari Ekipmanlar:
 • Gömme Soğutucular veya Dondurucular
 • Buz Makineleri
 • Giriş Soğutucuları ve Dondurucular
 • Teşhir Kapıları ve Raf Satıcıları
 • Hazırlık-Tablolar
 • Süt Soğutucuları
 • Tezgahaltı ve Tezgah Üstü Soğutma Üniteleri
 • Bar Buzdolapları
Tamir ettiğimiz Soğuk Dondurucu Sorunları:
 • Motor Sürekli Çalışıyor
 • Güç eksikliği
 • Dondurucuda Buz Oluşumu
 • Sıcaklık Çok Yüksek / Düşük
 • Drenaj Tavasında Buz

Sanayi Tipi Derin Dondurucu Servisi

Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Endüstriyel Buzdolapları, Endüstriyel Derin Dondurucular, Buzdolabı +4C, Derin Dondurucu -18C, Havuzlu Buzdolabı +4C, Soğuk Hazırlık Ünitesi +4C, Cihaz Altı Tipi Yatay Model, Tezgah Tipi Yatay Model, Dik Model, deep freezer,

Crystal, Electrolux, Iceinox, Ndustrio, Öztiryakiler, Portabianco, Senox, Şenocak, uğur, Öztiryakiler, Estrade, Frenox, S2000, 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Endüstriyel Ticari Çamaşır Makinesi Servisi

Endüstriyel Ticari Çamaşır Makinesi Servisi

Endüstriyel Ticari Çamaşır Makinesi Servisi Herhangi bir servis işini yürütmek için sadece kendi yüksek deneyimli ...