Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik bildirimi, Ticari Mutfak (CKPS), https://servisim.gen.tr için gizlilik uygulamalarını açıklar. Bu gizlilik bildirimi yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Size aşağıdakileri bildirecektir:

 1. Web sitesi aracılığıyla sizden hangi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplanır, nasıl kullanılır ve kimlerle paylaşılabilir.
 2. Verilerinizin kullanımıyla ilgili olarak hangi seçeneklerin mevcut olduğu.
 3. Bilgilerinizin kötüye kullanımını korumak için yürürlükte olan güvenlik prosedürleri.
 4. Bilgilerdeki yanlışlıkları nasıl düzeltebilirsiniz.
 5. Politika değişikliklerinin nasıl iletileceği.

Bilgi Toplama, Kullanma ve Paylaşma

CKPS, bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibidir. Bize yalnızca e-posta, hizmet ve parça talep formları veya diğer doğrudan iletişim yoluyla gönüllü olarak verdiğiniz bilgilere erişebilir/toplayabiliriz. Bu bilgileri kimseye satmayacağız veya kiralamayacağız.

 • İsim
 • Adres
 • Şirket
 • Telefon
 • Bizimle iletişime geçmenizin nedeni veya sorgusu

Bilgilerinizi, bizimle iletişime geçme nedeninize ilişkin olarak size yanıt vermek için kullanacağız. Bilgilerinizi, talebinizi yerine getirmek, örneğin bir hizmet veya parça sağlamak için gerekli olmadıkça, kuruluşumuz dışındaki herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayacağız. Sizinle çelişen çıkarları olan bir tarafı temsil ediyor olmamız durumunda, verdiğiniz her türlü bilgiyi müvekkilimize ifşa etme görevimiz olabilir.

Bizden bunu yapmamamızı istemediğiniz sürece, mevcut ve yeni ürünler veya hizmetler veya bu gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında size bilgi vermek için gelecekte sizinle e-posta yoluyla iletişime geçebiliriz.

Bilgilere Erişiminiz ve Bilgileriniz Üzerindeki Kontrol

Herhangi bir zamanda bizden gelecekte iletişim kurmayı bırakabilirsiniz. 444 1 840  aracılığıyla veya info@servisim.gen.tr e-posta yoluyla bizimle iletişime geçerek aşağıdakileri istediğiniz zaman yapabilirsiniz :

 • Varsa, sizinle ilgili hangi verilere sahip olduğumuzu görün.
 • Hakkınızda sahip olduğumuz tüm verileri değiştirin/düzeltin.
 • Hakkınızda sahip olduğumuz tüm verileri silmemizi sağlayın.
 • Verilerinizi kullanımımızla ilgili endişelerinizi dile getirin.

Güvenlik

CKPS bilgilerinizi korumak için önlemler alır. Web sitesi aracılığıyla hassas bilgiler gönderdiğinizde bilgileriniz hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak korunur.

Hassas bilgileri (ad ve iletişim bilgileri gibi) topladığımız her yerde, bu bilgiler şifrelenir ve bize güvenli bir şekilde iletilir. Web sayfasının adresinin başında “https” arayarak bunu doğrulayabilirsiniz.

Çevrimiçi iletilen hassas bilgileri korumak için şifreleme kullanırken, bilgilerinizi çevrimdışı olarak da koruyoruz. Yalnızca belirli bir işi (örneğin, faturalandırma veya müşteri hizmetleri) gerçekleştirmek için bilgiye ihtiyaç duyan çalışanlara, kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişim izni verilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sakladığımız bilgisayarlar/sunucular güvenli bir ortamda tutulur.

Bu Politikadaki Değişiklikler

CKPS zaman zaman bu gizlilik bildiriminde değişiklik yapabilir. Mevcut politikamızı görmek için istediğiniz zaman bu sayfayı tekrar kontrol edebilirsiniz.

Bu gizlilik politikasına uymadığımızı düşünüyorsanız, 444 1 840 numaralı telefondan veya info@servisim.gen.tr e-posta yoluyla hemen bizimle iletişime geçmelisiniz .

Servisi Ara (0850) 333 1 687